Зозулинці Заліщицького благочиння, джерело Святої праведної Анни в с. Підлісці Кременецького благочиння, каплицю і джерело Пресвятої Богородиці в с. Серед них Введення до Храму Пресвятої Богородиці, Миколи Чудотворця, Різдво Христове та інші. У липні 2022 року, згідно з церковним календарем, будемо відзначати декілька великих релігійних свят: Різдво Іоанна Хрестителя, https://banbatdongsan.vn Петра і Павла (кінець Петрового посту), а також блаженної княгині Ольги та святого князя Володимира Великого (День хрещення Русі). У січні 2022 року згідно з церковним календар на 2023 рік зі святами роздрукуватием в Україні відзначають кілька великих релігійних свят, chattanooga-music.com серед них: Різдво Христове, Собор Пресвятої Богородиці, Хрещення Господнє, Обрізання Господнє, день пам’яті святителя Василя Великого, Тетянин день. 7 липня – Різдво святого Іоанна Хрестителя (Івана Предтечі, народне свято Івана Купала). 20 січня – Собор Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. 26 січня – день пам’яті святих мучеників Єрмила і Стратоніка. Окрім власне перекидного календаря, де вказано дні свят та постів, видання містить фото і короткі історичні дані про 12 святих місць Тернопілля.
Про те, які важливі релігійні свята християни відзначатимуть наступного року, читайте в матеріалі: Православний календар 2023: важливі свята, пости і поминальні дні. Про те, https://ideaing.ru/2023/01/22/pravoslavnij-kalendar-na-gruden-koli-i-shho-vidznachati-pravoslavnim/ які релігійні свята відзначатиме церква в останньому місяці року, читайте в нашому матеріалі: responsabilidadsocialquito.com.ec Православний календар на лютий 2022: які церковні свята чекають українців. Вся важлива інформація про церковні свята, поминальні дні і пости в православному календар на 2023 рік з державними святамиі Главреда. Початок зими також займає важливе місце у православному календарі. У батьківські суботи, дати яких відображені у православному календарі 2022 року, прийнято поминати померлих. Для зручності ж користування церковним календарем дати старого стилю перераховуються на прийнятий з 1918 року в цивільному житті і в побуті григоріанський календар – новий стиль. Для зручності у користуванні, а також для того, щоб не забути важливі дати на прийдешній рік, необхідно роздрукувати православний церковний календар 2022, адже до кінця року ще так багато важливих подій. Вийшов друком православний церковний календар на 2022 рік. Які православні свята будемо відзначати – дивіться церковний календар на липень на кожен день. У грудні православні віруючі відзначатимуть кілька важливих свят.
На цьому цикл православних свят у січні закінчується. Подібні до православних свята і в греко-католиків. У березні 2022 року на православних віруючих чекає низка великих свят. Також не можна виходити заміж і одружуватися напередодні храмових, великих і двунадесятих свят. Православні України в серпні 2022 року відзначають низку великих свят. Існує певна кількість свят про які відомо лише окремій категорії осіб, наприклад, людям котрі часто ходять до церкви, про інші відають історики, а є і такі, які відомі навіть маленьким дітлахам. Є такі святкування, які відомі кожному, навіть дітям. 3 листопада – День пророка Іларіона Великого, пророка Іларіона. А вже на кінець листопада припадає важлива дата – початок Великого Посту. Обрізання Господнє. День пам’яті Василія Великого. День пам’яті мучениці Тетяни Римської. 11 січня – день пам’яті преподобного Маркелла. Середина осені принесе вірянам свято преподобного Сергія (8 жовтня) та вшанування Покрови (14 жовтня). 31 березня – вшанування пам’яті святого Кирила. 6 березня – Прощена неділя. 17 квітня – Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя).
У 2022 році вона припадає на 24 квітня. Адже на 2022-й припадає одразу дві ювілейні дати: 20-річчя канонізації преподобного та 10-річчя заснування Свято-Амфілохіївського монастиря у Малій Іловиці на Шумщині. Мала Іловиця на Шумщині. 7 листопада – День мученика Маркіана, Мартирія й Анастасії. 5 листопада – Дмитрівська батьківська субота. 19 листопада – Михайлівська поминальна субота. Різдвяний піст 2023-2024 – з 28 листопада 2023 року до 6 січня 2024 року. До 6 січня продовжується Різдвяний піст. 6 січня – Надвечір’я Різдва Христового (Різдвяний святвечір). 18 січня – Надвечір’я Богоявлення, «Голодна кутя» (Хрещенський святвечір). 27 січня – день пам’яті преподобної Ніни. 24 січня – день пам’яті преподобного Феодосія Великого, преподобного Феодосія Антиохійського. 10 липня – день пам’яті преподобного Самсона. 8 липня – день пам’яті преподобномучениці Февронії. 3 липня – день пам’яті священномученика Методія, єпископа Патарського. День пам’яті римського єпископа Сильвестра I, день пам’яті Серафима Саровського. День пам’яті Ігнатія Богоносця, праведного протоієрея і чудотворця Іоанна Кронштадтського. 19 грудня – Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця. Хоча й виникає необхідність дотримуватись Посту, грудень все ж таки має два важливих свята: Входження в храм Богородиці (4 грудня) та «улюбленець» усіх діточок – день Святого Миколая (19 грудня). УНІАН склав детальний православний календар 2023 українською мовою скачати на грудень 2022 року з усіма значущими подіями місяця.