Варто згадати про те, blizsports.cl що кожна неділя місяця – це також священний день і віряни повинні навідувати церкву для того, щоб сповідатися або просто помолитися за близьких та рідних людей. Варто розуміти, що піст завжди є добровільним і тому примушувати до нього ніхто не має права, людина сама повинна прийти до цього і очиститися як духовно, так і фізично, щоб розум був ясним, а душа світлою. Греко-католицький календар на 2023 рік україна зі святами на 2022 рік виділяє 4 певних періоди, коли людина хоче прийти до очищення. Католицький церковний календар на 2022 рік включає в себе і перелік празників, що не мають постійної дати. Не зважаючи на певні розрізнення існує дещо загальне – наявність постійної або тимчасової дати. Не зважаючи на це варто обов’язково пам’ятати і про те, що існує чіткий перелік свят, котрі прописані в календарі, які мають свою історію та походження. Так само, як і православному календарі, у католиків є найбільш важливі з точку зору біблійної історії, дати. У православному календар на 2023 рік зі святами роздрукуватиі 2022, міститься сім так званих батьківських субот – днів, https://scatpoisk.com/profile/gabrielle685465/ в які в православних храмах здійснюється особливе поминання померлих православних християн.
Православні християни східного обряду дотримуються ряд постів серед яких багатоденні і одноденні пости, суцільні седмиці і дні особливого поминання покійних – батьківські суботи. Суворі одноденні пости припадають також на 18 січня – Водохресний святвечір, 11 вересня – Усікновення глави Іоанна Предтечі і 27 вересня – Воздвиження Хреста Господнього. Одноденні пости щотижня по середах і п’ятницях, у Хрещенський святвечір 18 січня 2022 року, на Усікнення голови Іоанна Предтечі 11 вересня 2022 року і Воздвиження Хреста Господнього 27 вересня 2022 року. Водохресний святвечір – 18 січня. 14 січня – Обрізання Господнє (Святителя Василія Великого). Час від часу все змінювалося досить часто і за традицією його відмічали раніше 11 листопада, а 1 січня було як свято Обрізання Господня. 14 січня 2023 – Обрізання Господнє. 29 січня – Тиждень про Закхея. Тиждень всіх святих в 2022-му році починається 19 червня, перед святом апостолів Петра і Павла. Назва “Пилипів піст” виникла через те, що піст починається на наступний день після дня пам’яті апостола Пилипа. Більш за все потрібно буде не їсти на протязі 45 днів і цей піст дуже схожий з православними традиціями.
Тривалість – 14 днів. Він триває 45 днів і вважається найбільш суворим та строгим. Найтриваліший піст триває 6 тижнів, а короткий – 8 днів. Успенський піст цього року триває 2 тижні, приурочений до Дня пам’яті Божої Матері, яка, згідно з переказами, постійно постилася і молилася перед тим, як оселитися на небі. Статут їжі збігається з тим, що написаний для Петрова посту. Згідно з історією, Петро і Павло дотримувалися цього посту перед тим, як проповідувати Євангеліє по всьому світу. По особливостях дотримання та проведення цього великого посту є багато схожого із передпасхальним постом у православних. День великого князя Володимира. 7 лютого – День ікони Божої Матері Втамуй моя печалі. Святкування на честь ікони Божої Матері Феодоровской, Горіховий Спас. Також цього дня відзначається Медовий Спас. Також не можна виходити заміж і одружуватися напередодні храмових, великих і двунадесятих свят. Зазвичай, крім самого переліку великих свят і святкових днів, дається інформація про особливості святкування, можливі заборони та обмеження. Але є чітко визначений перелік святкових днів, які припадають на інші дати. Але усі вони поділяються на святкування, що мають постійну або непостійну дату. Загалом у церковному календарі існує 12 дванадесятих свят й за своїм змістом поділяються на Господні (присвячені подіям життя Ісуса Христа) й Богородичні (присвячені подіям життя Діви Марії).
Вони присвячені важливим подіям в житті Ісуса Христа і Богородиці Пресвятої Марії. У цьому місяці християни вшановують Віддання свята Успіння Пресвятої Богородиці, Усікновення голови Івана Хрестителя, Покладення пояса Пресвятої Богородиці, Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього та святих Віри, homepage Надії, Любові та матері їхньої Софії. Найважливішими серед них, зокрема, є Введення до Храму Пресвятої Богородиці, Миколи Чудотворця, datacesspro.com апостола Андрія Первозванного. 28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці. 29 серпня – Перенесення Нерукотворного Образу Ісуса Христа. Єдиний день під час Успенського посту, коли можна їсти рибу – на Преображення Господнє 19 серпня. 14 серпня – Медовий спас. Неперехідні свята (нерухомі свята) церковні свята з нерухомими датами за церковним календар 2023 українською мовою скачатием. В зв’язку з цим рекомендується запастися спеціальним католицьким календарем для того, щоб розуміти якого числа буде свято та ознайомитися зі стислим його визначенім що є досить суттєвим. Церква знає, що на протязі тижня люди зайняті тому що працюють і в зв’язку з цим кожну подію вони переносять на вихідний день для того, щоб можна було всім бажаючим долучитися до святкування.